Skip to main content
Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: 609670450, 607656645

Warsztaty

Warsztaty tematyczne dla dzieci i dorosłych

Warsztaty przeznaczone są dla różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zabieracie ze sobą tylko dobry humor a my zapewniamy świetną zabawę. 

Podczas warsztatów  poznacie nie tylko przepisy na domowe wykonanie świec , mgiełek czy mydeł, ale również dowiecie się jak wykorzystać lawendę i jej właściwości lecznicze i kosmetyczne. Dowiecie się również jak uprawiać ją w swoim ogrodzie, aby cieszyła nas swoim pięknem jak najdłużej. 

Tworzenie ekologicznych świec sojowych

Czas trwania: ok. 90 minut

Więcej


  • Tworzenie zapachowej tabliczki woskowej

    Czas trwania: ok. 40-60 minut

    Więcej

  • Tworzenie mydeł naturalnych

    Czas trwania: ok. 90 minut

    Więcej

Tworzenie mgiełki zapachowej

Stworzenie własnej kompozycji zapachowej jest dla każdego niezwykle interesującym zajęciem. Uczestnicy wykonują krok po kroku według wybranego przepisu mgiełkę zapachową. Świetną zabawę sprawia uczestnikom dowolne łączenie i tworzenie kompozycji zapachowych według własnych upodobań. Po warsztatach każdy zabiera do domu flakonik mgiełki zapachowej o pojemności 150 ml.

Czas trwania: ok. 30 minut

Koszt: 27zł

Tworzenie zapachowej tabliczki woskowej

Podczas tych warsztatów tworzymy oryginalne, dekorowane według własnego pomysłu tabliczki z wosku sojowego. Jako dodatki do dekoracji tabliczek wykorzystujemy suszone kwiaty i zioła. Podczas tych warsztatów uczestnicy wykazują się pomysłowością przy dekorowaniu własnych tabliczek. Każdy z uczestników opuści warsztaty z dwiema własnoręcznie wykonanymi tabliczkami.

Czas trwania: ok. 40-60 minut

Koszt: 36 zł

Tworzenie mydeł naturalnych

Podczas tych warsztatów uczestnicy wykonają mydła naturalne, samodzielnie łącząc ze sobą poszczególne oleje, zapachy i barwniki. Jest to nie tylko super zabawa ale także mini lekcja chemii, pokazująca jak od podstaw powstają mydła naturalne. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z właściwościami różnych olejów i maseł roślinnych oraz ich wpływem na naszą skórę. Każdy zabiera ze sobą do domu 2 samodzielnie wykonane mydła naturalne.

Czas trwania: ok. 90 minut

Koszt: 65zł

Tworzenie ekologicznych świec sojowych

Podczas tych warsztatów każdy uczestnik będzie miał okazję do samodzielnego stworzenia od podstaw własnej ekologicznej świecy sojowej. Od usztywnienia oraz zamocowania knota do zalania swojej świecy. Pokażemy jak można samodzielnie w zaciszu domowym wykonać własne świece do masażu z wosku sojowego oraz dodatku różnych olejów.
Uczestnicy dowiedzą się także czym różni się świeca parafinowa od świecy z różnych rodzajów wosków naturalnych. Wyjaśnimy dlaczego warto korzystać ze świec ekologicznych.

Czas trwania: ok. 90 minut

Koszt: 45zł